Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Black Friday, czyli czarny piątek

Nadszedł ten czas kiedy zakupy przenoszą się na zupełnie inny poziom! Czas kiedy wirtualnie i stacjonarnie można upolować okazje jakich świat nie widział! Pora na Black Friday 2021! Czarny piątek niesprzecznie pozostaje największym świętem zakupów i rabatów w ciągu całego roku! Wracając do historii święta warto zaznaczyć, że kiedyś był to tylko jeden dzień w całym roku, zwany czarnym piątkiem. Na chwilę obecną całe przedsięwzięcie rozrosło się do znacznie większych rozmiarów. Nie rzadko Black Friday to aż cały weekend, tydzień czy nawet jeszcze dłużej. Daje to możliwość jak największej ilości Klientów na zrobienie korzystnych zakupów.

Pielęgnacja i stylizacja włosów

Sprawdź inne promocje na profesjonale kosmetyki do włosów

Sprzęt fryzjerski

Zobacz pełną ofertę Black Friday na sprzęt fryzjerski

Szczotki do włosów

Sprawdź inne szczotki do włosów w promocji

Grzebienie do włosów

Pełna oferta Black Friday na grzebienie

Nożyczki fryzjerskie

Nożyczki fryzjerskie, degażówki i zestawy narzędzi fryzjerskich w specjalnej ofercie

Akcesoria fryzjerskie

Pełna oferta akcesoriów fryzjerskich

Strefa barber

Pielęgnacja brwi i rzęs

Zobacz wszystkie produkty do pielęgnacji brwi i rzęs w ofercie black friday

Makijaż

Depilacja ciała

Skąd się wzięło Black Friday w Polsce?

Święto zakupów Black Friday przywędrowało do nas z USA kilka ładnych lat temu, najpierw podchodząc do niego sceptycznie. W szybkim czasie jednak rodacy podchwycili trend korzystnych zakupów i szybko rozgościło się na dobre. Z każdym rokiem coraz więcej sklepów dołącza to tej akcji Black Friday i oferuje swoim Klientom rabaty jakich jeszcze nie widzieli.

Kiedy jest Black Friday 2021?

Czas rozpoczęcia wielkich wyprzedaży Black Friday ma swoje ścisłe powiązanie z krajem pochodzenia czarnego piątku. Przypada na pierwszy piątek występujący tuż po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Tradycja ta przywędrowała także do Polski. Warto również wiedzieć, że całe przedsięwzięcie rozpoczyna w danym roku okres przedświątecznych wyprzedaży. W roku 2021 Black Friday, czyli czarny piątek oficjalnie odbywa się 26 listopada natomiast wiele sklepów wprowadza zniżki kilka dni wcześniej.

Kiedy przygotować się największe wyprzedaże w roku?

To właśnie końcówka listopada jest najlepszym czasem, aby zacząć myśleć o prezentach na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Znaleźć można wiele produktów w bardzo korzystnych cenach przy tym często z darmową dostawą. Różnego rodzaju zestawy promocyjne, gratisy czy obniżki aż do 50% to coś co lubimy najbardziej! Najbardziej zwariowany czas w roku, ale równocześnie najbardziej korzystny dla Konsumentów. Co więcej nie myślmy tylko o prezentach podczas Black Friday, warto skorzystać z rabatów i obniżek również dla siebie i zafundować sobie kilka drobiazgów.

Warto jednak wiedzieć, że czarny piątek to nie jedyne święto wyprzedaży obchodzone w listopadzie. Bezpośrednio po czarnym piątku warto zwrócić uwagę na tzw. Cyber Monday. Tutaj cała sprzedaż wkracza głównie do sklepów internetowych, mniejszych lub większych. Jeszcze parę lat wstecz piątkowe wyprzedaże odbywały się tylko stacjonarnie, a poniedziałki należały do sprzedaży internetowej. W chwili obecnej wyprzedażami można cieszyć się na obu tych płaszczyznach przez znacznie dłuższy czas aniżeli te 2 dni!

Teraz jest ten moment aby pozwolić sobie na więcej i spełnić swoje marzenia! Wejdź do świata promocji i wyprzedaży Black Friday już dziś!