Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Look & BeautyVISION Poznań 2013

Look & BeautyVISION Poznań 2013

Progress Września na targach Look & BeautyVISION Poznań 2013 – „Słoneczna Strona Piękna”. Powyższe promienne hasło zdecydowanie przyświecało naszej firmie podczas tych kilku targowych dni Look & BeautyVISION 2013 Poznań, dodając niesamowitej energii i wieńcząc je spektakularnym sukcesem! Ale o tym troszeczkę później…

Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz kolejny były miejscem jednego z najważniejszych w branży fryzjerskiej wydarzenia – Look & BeautyVISION 2013 Poznań. Tegoroczne targi odbyły się 6-7.04.2013 r. A podczas ich trwania mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazach i konkursach umiejscowionych w urokliwych wnętrzach – zwanych „lipową aleją”. Przede wszystkim były to: Konkurs New Look, Art&Hair, Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, Otwarte Mistrzostwa w Przedłużaniu i Zagęszczaniu włosów. A także pierwsza odsłona cyklu elitarnych szkoleń w systemie Look&Learn – Akademia Mistrzów Hair Trendy. Warto dodać, że tegoroczną imprezę odwiedziło aż 16,5 tys. osób! Z pewnością ta zdumiewająca frekwencja stanowi wyraźny dowód na popularność i wielką wartość, jaką wydarzenie przynosi odwiedzającym oraz wystawcom.

Fryzjerskie Show na scenie głównej Look & BeautyVISION Poznań 2013

Widownia, która uczestniczy w pokazach Roberta Wypycha jest już chyba przyzwyczajona do jego niezwykłych show. Właściwie to nie tylko fryzury są na pierwszym planie ale również stroje jego projektu i wykonania. Przede wszystkim stylizacje wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych odbiorców i jak w półśnie, kroczą współczesnymi ulicami. Z pewnością rodzi się zaskakująca wizja, która uwodzi swym urokiem, kokieterią i mistycyzmem.

Doskonałym dowodem tego był ostatni pokaz Bianco&Nero dla firmy Progress Września i marki Artistique. Fryzury jakie zaproponował nam mistrz miały geometryczne kształty oraz kanciaste wykończenie, a to za sprawą znakomitych kosmetyków do stylizacji marki Artistique oraz bogatej kolorystyce farb, które wyróżnione zostały złotym medalem tegorocznych targów.  Piękno fryzur podkreślił oryginalny wizaż modelek, którego autorami byli Małgorzata Marosze, Henia…, a całość uzupełniła pięknym tańcem Emilia Sławińska, która zabrała nas w swoje magiczne i niezwykle wrażliwe krainy podświadomości.  Białe szarfy powiewające w rytm pięknej muzyki, do której tańczyły modelki – niczym marionetki, którym sznurki pociągał sam Robert Wypych oraz lustro, które królowało w trakcie pokazu podkreśliły oryginalność widowiska. Myślę, że każdy w tym pokazie mógł odnaleźć coś dla siebie, ujrzeć swoje odbicie w lustrze – wszelkie wady, zalety, zahamowania i doświadczyć niesamowitych ekspresji.

Nowości, trendy fryzjerskie i wyróżnienie…

Przy stoisku Progress Września (nr 19, Hala nr 7A) mogliście Państwo zapoznać się z najnowszymi produktami wiodących marek tworzących profesjonalne kosmetyki fryzjerskie: Kosswell oraz Artistique. To właśnie druga z nich została zwycięzcą plebiscytu i zdobywcą Złotego Medalu 2013. Produktem uhonorowanym przez Komisję Targów Look & BeautyVISION Poznań 2013 zostały Farby do koloryzacji włosów Artistique Experience holenderskiej firmy Artistique Nederland. Z pewnością swą wyjątkowość zawdzięczają głównie Level Corector’om. Produktom dopełniającym serię Experience. Ich użycie skutkuje doskonałym, jednolitym i nasyconym kolorem na całej długości włosów. Farby w swym składzie zawierają środki myjące, pozwalające na zmycie farby farbą. Warto wspomnieć, iż bazowym pigmentem jest fiolet, który marginalizuje powstawanie zielonkawej poświaty podczas koloryzacji. Mieszanka odżywczej bazy, protein jedwabiu z najwyższej jakości pigmentami gwarantuje piękne, bogate kolory i naturalny połysk.

Ponadto naszą ekspozycję zasiliły: marka 3Claveles – producent najwyższej jakości nożyczek. A także xhair specjalizujący się w produkcji akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Oczywiście strefa kosmetyczna Beauty należała jak zawsze do marki RefectoCil. Na scenie mogli Państwo zaobserwować etapy koloryzacji henną RefectoCil Sensitive oraz zabieg trwałego podkręcania rzęs RefectoCil Eyelash Curl.

Dziękujemy za Waszą obecność na targach Look & BeautyVISION Poznań 2013. Rozmowy z Państwem są zawsze zastrzykiem pozytywnej energii oraz okazją do inspirującej wymiany zdań. Pamiętajcie! Jesteśmy tam dla Was.
Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do fotorelacji z targów fryzjerskich Look & BeautyVISION Poznań 2013

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *