Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Look & BeautyVISION Poznań 2014

Look & BeautyVISION Poznań 2014

Targi fryzjerskie Look & BeautyVISION Poznań 2014, które odbyły się w miniony weekend tj. 26-27.04.2014 r. na terenie MTP stanowią nie lada gratkę dla wszystkich pasjonatów, uczniów i profesjonalistów w branży fryzjerskiej. Są one przede wszystkim wspaniałą okazją do zapoznania się z trendami na nadchodzące sezony. Jak i nowościami rynkowymi, począwszy od akcesoriów po kosmetyki, aż do sprzętu fryzjerskiego dostępnego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Targi Fryzjerskie Look & BeautyVISION Poznań 2014 – obowiązkowy przystanek na fryzjerskiej mapie Polski!

Emocji nam nie brakowało! Ponieważ Look & BeautyVISION Poznań 2014 to wydarzenie na najwyższym światowym poziomie! Co roku gości wybitne osobowości fryzjerstwa oraz kosmetologii. Oczywiście Aleja Lipowa znajdująca się we wnętrzach MTP stała się po raz kolejny areną starć pomiędzy znamienitymi stylistami biorącymi udział w pięciu konkursowych kategoriach: „Forever Young” (kreowanie wizerunku modelki powyżej 60tego roku życia), „Beauty Live”, „New Look”, „Art&Hair” oraz „Kids Crazy Hair”. Dodatkowo mieliśmy przyjemność uczestniczyć w licznych pokazach na scenie głównej jak i tych mniejszych, przy naszych stoiskach.

Fryzjerstwo artystyczne na scenie Look & BeautyVISION Poznań 2014

Kochani! W związku z powyższym nie mogło zabraknąć na targach nas – wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Handlowego Progress Września! Mamy nadzieję, że byli Państwo zadowoleni ze zorganizowanego przez nas we współpracy z Olgą Sobocińską i Robertem Wypychem pokazów na scenie głównej. Mocne w wyrazie, delikatne w odczuciu, przyjazne w działaniu – produkty Artistique, dzięki którym, i z inspiracji którymi, powstał pokaz „Artistique Soul„. Performance był syntezą pięknych klasycznych brzmień (Akademia Muzyczna z Gdańska) połączonych z kreatywnym fryzjerstwem artystycznym Olgi Sobocińskiej oraz modą recyklingową. Podczas gdy niepokonany, niezniszczalny, pełen tajemnic, magii… pożądany przez wielu – diament zainspirował Roberta Wypycha do stworzenia kolejnego, zapierającego dech w piersiach show „Kosswell Diamond”. Modelki, tancerki, kostiumy, fryzury i makijaże w rytmie porywającej muzyki nabrały blasku dzięki energii mistrza i kosmetykom Kosswell.

Scena przy stoisku Progress Września, to pokazy fryzur i koków wykonywanych przez Gosię Pawelską oraz Olgę Sobocińską. Natomiast Stoisko RefectoCil w stefie BeautyVISION oraz Speaker’s Corner to prezentacja nowości rynkowych. A szczególnie wyróżnionego zabiegu trwałego podkręcenia rzęs.

Na tegorocznych targach mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku: holenderką markę Artistique Netherlands, hiszpańską Kosswell Professional. Jak również austriacką RefectoCil, xhair (producenta akcesoriów fryzjerskich) oraz 3Claveles (producenta nożyczek fryzjerskich).

Niezmiernie cieszymy się z przyznanych na Look & BeautyVISION Poznań 2014 stukułek Złotego Medalu. Pierwszą utytułowała Komisja Targowa zestawow do trwałego podkręcania rzęs RefectoCil Eyelash Curl firmy GW Cosmetics. Drugą natomiast zostały wyróżnione farby do włosów Artistique Experience (Złoty Medal 2013 r.)  przez Was Złotym Medalem Wybór Konsumentów 2014! Jest to dla nas szczególny zaszczyt!

Dziękujemy za Waszą obecność, budujące rozmowy i wsparcie. W przyszłym roku wrócimy na Targi z nową energią, zapałem i zapewne branżowymi nowościami, zatem do zobaczenia w 2015 r.!

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *