Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Splashlights – koloryzacja włosów

Splashlights – koloryzacja włosów

Splashlights to niezwykle oryginalna i innowacyjna technika koloryzacji włosów stworzona przez najlepszych stylistów fryzur z USA. Fryzjerzy potocznie nazywają ją pieszczotliwie „pocałunkiem słońca”. Pozwoli wyróżnić się z tłumu i zawsze wyglądać świeżo i młodo. Nawet w pochmurne dni rozświetli Twoją fryzurę i nada jej głębi.

Czym jest koloryzacja włosów splashlights?

Głównym założeniem splashlights jest to, że włosy po koloryzacji mają wyglądać tak, jakby promienie Słońca rozświetlały je mniej więcej w połowie długości. Dzięki zastosowaniu jaśniejszego koloru na środkowym odcinku włosów powstaje złudzenie optyczne padającego na włosy strumienia światła. Idealnie komponuje się z zadbanymi i zdrowymi włosami, dodatkowo wzmagając ich blask. Dzięki splashlights możesz pożegnać się z matowymi włosami!

Jak wykonać koloryzację włosów splashlights?

Każdy fryzjer znający nowinki branżowe powinien doskonale poradzić sobie z wykonaniem tej odważnej koloryzacji. Splashlights nie należy do najłatwiejszych technik, jest niezwykle wymagająca i wymaga wprawy, dokładności i staranności, a przede wszystkim umiejętności. Należy jednak uważać, aby jaśniejszy odcień nie odcinał się wyraźnie od reszty włosów. A tylko subtelnie rozświetlał w wyznaczonym miejscu. Najważniejsze w tym wypadku jest wybranie miejsca gdzie włosy zostaną rozjaśnione. Powinna być to ta część włosów, która znajduje się poniżej linii uszu, przy czym włosy u nasady i końce pozostają w tym samym, ciemniejszym odcieniu. Pamiętaj jednak by nie rozjaśniać włosów zbyt mocno, gdyż łatwo przesadzić i uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego.
Czy splashlights jest przeznaczona tylko dla blondynek i brunetek? Nie! Możliwości tej koloryzacji nie ograniczają się tylko do jaśniejszych tonów! Zaszalej z kolorem, jasny błysk zastąp bardziej zdecydowanym kolorem! Idealnie sprawdzi się tutaj pełna paleta barw, od pasteli nawet po neony.

Dla kogo jest ta koloryzacja włosów?

Efektowna koloryzacja Slpashlights najpiękniej prezentuje się na włosach falowanych i lokach. Ponieważ najlepiej odbijają się od nich promienie słońca nadając wielowymiarowej głębi. Proste kosmyki natomiast wyglądają w niej odważnie i nowocześnie. Komu pasuje splashlights? Właściwie każdemu z włosami o długości co najmniej do ramion, a to dlatego, że subtelne przejście jednego koloru w drugi potrzebuje nieco przestrzeni. Splashlight pomoże Ci również rozświetlić i optycznie wymodelować i wysmuklić twarz. Czy trzeba Cię jeszcze namawiać?

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *