Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Światowe trendy w koloryzacji wiosna – lato 2015

Światowe trendy w koloryzacji wiosna – lato 2015

Światowe trendy w koloryzacji na sezon wiosna – lato 2015 to przede wszystkim pastele. Ale na wszystkich imprezach branżowych widoczne są także mocne kolory. Takie jak ultramaryna, trawiasta zieleń, fuksja, cukierkowy róż czy cytrynowa żółć. Zgodnie z obowiązującą modą, możemy bawić się różnymi technikami koloryzacji wykorzystującymi zarówno pastelowe, jak i intensywne barwy. Splash, flash, ombre, sombre, flamboyage – ważne jest, by kolor był widoczny, świeży, trwały i błyszczący. Artistique, wyjątkowa marka tworzona przez fryzjerów dla fryzjerów, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i wprowadza na rynek polski nowy, kreatywny produkt do bezpośredniej koloryzacji bezoksydacyjnej – Freak Direct Colors. Kolory, na które czekałam, dające wiele możliwości.

O co chodzi z koloryzacją bezpośrednią?

Dla osób odważnych, wyjątkowych, lubiących wyróżniać się z tłumu – kolory ognistej czerwieni, turkusu, fioletu, dojrzałej pomarańczy czy granatowego morza. Jak to osiągnąć? Należy rozjaśnić do odpowiedniego poziomu włosy, umyć i bezpośrednio nałożyć wybrany kolor. A paleta kolorystyczna Freak Direct Colors jest bogata. 15-30 minut wystarczy, by barwnik równomiernie rozłożył się w rozjaśnionych włosach. Spłukanie i zakończenie procesu koloryzacji produktem o niskim pH pozwoli cieszyć się intensywnymi barwami na włosach prze około 20 myć. Trzeba pamiętać, że im mocniej rozjaśnimy włosy, tym intensywniejszy kolor uzyskamy.

Światowe trendy w koloryzacji to też tzw. efekt odrostu

Prostym i bardzo efektownym sposobem na uzyskanie modnego efektu „kontrolowanego” odrostu jest użycie dwóch, pochodnych barw. Jednej, ciemniejszej na odrost (np. intensywny fiolet) i jaśniejszej na długość włosów (fuksja lub cukierkowy róż).
W tej kreatywnej zabawie Freak Direct Colors nie można jednak zapomnieć o jednym. O możliwości powrotu do koloru wyjściowego lub szybkiej zmianie na inną, równie odważną barwę. W tym celu nie trzeba mieć dedykowanych produktów. Wystarczy ulubiony dekoloryzator (my polecamy oczywiście wyjątkowy w swojej pielęgnującej formule rozjaśniacz Artistique High Blond).

Włosy w odcieniach pastelowych

Niezmiernie modnymi i wyjątkowo szlachetnymi barwami są także pastele. Rozbielone róże, fiolety, biel z odcieniem pistacji lub lekko niebieski odcień morza. Takie kolory, można w prosty sposób uzyskać mieszając Blanc Toner Freak Direct Colors (bezbarwny produkt z serii Freak Direct Colors) z kroplą wybranego koloru. Taką mieszankę kładziemy na rozjaśnione do poziomu minimum 10, umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Czas ekspozycji to 15-30 minut. Można oczywiście zastosować różne techniki umożliwiające uzyskanie wielotonowych paneli, końców czy pastelowych pasm.
Pastelowe koloryzacje są alternatywą dla osób mniej odważnych, ale idących z duchem czasu, znających się na tym, co modne, ładne, wyjątkowe.

Podsumowując – idealny fryzjer to ten, który zna się na koloryzacji, umie wybrać doskonałe produkty i wprowadza nowości do swojej codziennej pracy. Artistique to marka dla idealnych fryzjerów. Zachęcam Was do poznania Artistique Freak Direct Colors – nowego wymiaru koloryzacji uzupełniającej gamę usług w Waszych salonach fryzjerskich.

Materiały prasowe Progress Września

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *