Profesjonalny sprzęt fryzjerski to warunek konieczny przy stylizacji włosów

Sprzęt fryzjerski obok odpowiednich kosmetyków jest niezbędny do tworzenia pięknych fryzur. Dlatego jest on codziennością w pracy fryzjera, ale także i każdego dbającego o włosy i swój wizerunek. Właściwie dobrany sprzęt fryzjerski to gwarancja doskonałego efektu stylizacji włosów. Najczęściej wybierane urządzenia fryzjerskie to oczywiście suszarki, lokówki i prostownice do włosów, a także maszynki i trymery. Wyposażając salon fryzjerski warto pokusić się o sprzęt wysokiej jakości. Będzie on niezawodnie służył wiele lat zapewniając nie tylko dobre efekty stylizacji, ale także komfort pracy. W naszej hurtowni fryzjerskiej znajdziesz szeroką gamę profesjonalnych urządzeń fryzjerskich. Ale także akcesoria do nich akie jak dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty, czy rękawiczki termiczne.

Wybór sprzętu fryzjerskiego

Na sukces salonu fryzjerskiego, jak i samego fryzjera ma wpływ wiele czynników, zaczynając od umiejętności, a kończąc na profesjonalnym sprzęcie, którym się posługuje. Wybierając wyposażenie swojego salonu musisz zwrócić uwagę na wiele czynników. Gwarancja czy jakość sprzętu fryzjerskiego jest niezwykle ważna, im lepszy tym dłużej posłuży, a za tym idzie oszczędność pieniędzy. Wymiary – musisz dopasować do siebie, jeśli jesteś fryzjerem drobnej postawy niewygodnie będzie Ci używać np., ciężkiej i dużych gabarytów suszarki. Warto też zwrócić uwagę na małe szczegóły, czy suszarka posiada uchwyt, czy dołączono do niej dyfuzor? Czy lokówka posiada obrotowy kabel, jakiej długości kabel ma prostownica? Takie z pozoru mało istotne szczegóły pomogą Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu fryzjerskiego.

Najbardziej popularny sprzęt fryzjerski:

Suszarki do włosów

Śmiało można stwierdzić, że korzysta z nich prawie każda kobieta przy codziennej stylizacji włosów. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo modeli suszarek do włosów, dlatego przed zakupem należy zapoznać się z ich funkcjami, możliwościami oraz załączonymi akcesoriami.

Prostownice do włosów

Uznanie w śród „włosomaniaczek” zdobyły poprzez zapewnienie efektu pięknie gładkich włosów. Spełniło to marzenia wielu kobiet o szybkiej zmianie wyglądu. Nowoczesne prostownice pozwalają nie tylko wyprostować włosy, ale i stworzyć piękne loki, czy fale. Warto zwrócić uwagę na zastosowane w tych sprzętach innowacyjne technologie, dbające o włosy i skracając czas stylizacji.

Lokówki do włosów

Niezbędny sprzęt fryzjerski w każdym salonie podczas karnawału. To dzięki lokówkom do włosów, o różnej średnicy szybko wyczeszesz trwałą i efektowną fryzurę z lokami, czy falami. Rzecz jasna grubość lokówki decyduje o grubości loków. Dobrej jakości lokówki posiadają powłoki z technologią nie niszczącą włosów.

Maszynki strzyżenia do włosów

Strzyżenie męskie bez maszynki fryzjerskiej byłoby niemożliwe lub trwałoby bardzo długo. Estetyczny efekt fryzury męskiej osiągnąć można dzięki maszynce fryzjerskiej z różnymi ostrzami oraz nakładkami, które często są w zestawie ze sprzętem. Do salonu męskiego, czyli barbeshopu, gdzie strzyżenia męskie są podstawową usługą warto zaopatrzyć się w sprzęt fryzjerski z silnikiem wirnikowym, który jest niemal niezniszczalny.

Termoloki

To nic innego jak wałki termiczne. Obecnie w wersji elektrycznej pozwalają na bezproblemowe i szybkie użytkowanie. Dzięki wałkom na ciepło można osiągnąć efekt lekkich, ale trwałych loków, loczków – w zależności od średnicy użytych wałków.

Sprzęt fryzjerski z gwarancją producenta

Każdy sprzęt dostępny w naszej hurtowni fryzjerskiej jest objęty gwarancją producenta, więc możesz być spokojny, że gdyby coś się działo niedobrego możesz odesłać towar, a my wysyłamy go do naprawy. W oryginalnym kartoniku z towarem znajdziesz podstępowany dokument gwarancyjny, który jest podstawą reklamacji. Sprawy załatwiamy szybko więc nie musisz się martwić, że zostaniesz bez swojego wymarzonego sprzętu dłużej niż to konieczne.

Filter