Dyfuzory i nasadki do suszarek, czyli regulacja przepływu strumienia powietrza

Dyfuzory do suszarek

Suszarka fryzjerska jest sprzętem dość uniwersalnym, można ją zakupić w każdej hurtowni fryzjerskiej. Warto wiedzieć, że nie do każdego sprzętu producent dołącza akcesoria dodatkowe, do których należy dyfuzor. Dyfuzor jest końcówką przytwierdzaną na części wylotu powietrza z suszarki, która służy unoszenia włosów od nasady lub podkręcania włosów. Jeśli dyfuzor posiada krótkie końcówki, tzw. igły pomoże unieść włosy i dodać im objętości od nasady. Przy długich igłach łatwo Ci będzie wysuszyć i nadać kształt włosom kręconych, a dodatkowo wzmocnisz efekt loków.

Nasadka koncentrująca do suszarki do włosów

Koncentrator pomoże w modelowaniu włosów, czy to na szczotkę okrągłą czy płaską. Dzięki niemu skupisz strumień powietrza w konkretnym kierunku i możliwe będzie suszenie konkretnych partii włosów. Warto wiedzieć, że im mniejsza szczelina wylotu powietrza w koncentratorze tym modelowanie włosów będzie bardziej dokładne, a włosy bardziej wygładzone.
Hurtownia fryzjerska Progress Września posiada na swoich półkach dyfuzory i nasadki, także w wersji uniwersalnej, czyli pasującej do większości profesjonalnych suszarek fryzjerskich.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.