Golarki do włosów i brody

Z biegiem lat mężczyźni zaczęli bardziej dbać nie tylko o swoje włosy na głowie, ale również zarost. Comiesięczne wizyty w salonie fryzjerskim lub barberskim to już nie luksus, a po prostu normalność. Nikt nie zadba o wizerunek mężczyzny tak kompleksowo jak prawdziwy barber. A każdy szanujący się barbershop powinien być wyposażony we wszelkiego rodzaju sprzęty, takie jak golarki do włosów i brody, niezbędne w codziennej pracy.

Golarka czy shaver?

Pielęgnacja zarostu to jeden z wielu zabiegów wykonywanych w salonie barberskim. Do jego wykonania można użyć różnego rodzaju narzędzi czy sprzętów, z których najbardziej popularnym w ostatnim czasie jest golarka elektryczna. Inaczej mówiąc shavery do brody to niewielkich rozmiarów urządzenia działające w przeważającej części dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Wybierając golarkę dla siebie warto zwrócić uwagę na powierzchnię tnącą, powinna być wykonana z najwyższej jakości materiałów z łatwą możliwość czyszczenia. Dobrej jakości golarka posiada co najmniej dwa ostrza niezależne od siebie, co gwarantuje najlepsze efekty golenia. Co więcej takie ostrza idealnie dopasowują się do każdego kształtu twarzy klienta. Z pomocą golarki męskiej można szybko i łatwo pozbyć się zarostu całkowicie, na tzw zero lub w wybranych miejscach twarzy. Co więcej dobrej jakości profesjonalne golarki posiadają dodatkowy wysuwany nóż służący do wypracowywania i zaznaczania konturów, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Zanim kupisz golarkę do włosów i brody

  1. Zwróć uwagę na materiał wykonania golarki, czy posiada antypoślizgowe elementy pomocne podczas szybkiego podgalania. Co ważne niektóre golarki elektryczne są w pełni wodoodporne co znacznie ułatwi pracę jeśli lubimy golić się / klienta na mokro.
  2. Sprawdź ile ostrzy posiada wybrany sprzęt, absolutne minimum to 2 oscylujące ostrza o różnej wysokości cięcia.
  3. Kolejnym ważnym aspektem jest to jakiego rodzaju ostrza posiada shaver. Najlepiej jeśli jest to materiał wysokiej jakości, ze stali nierdzewnej i odporny na korozję.
  4. Golarka elektryczna powinna być poręczna, mieć ergonomiczny kształt i idealnie wpasowywać się w dłoń dla łatwego użytkowania.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.