Podgrzewacze do wosku

Podgrzewacz do wosku jest obowiązkowym elementem wyposażenia salonu kosmetycznego, gdzie wykonywana jest depilacja ciała bez względu na metodę. Pamiętaj, że odpowiednio dobrane urządzenie znacznie skróci czas pracy kosmetyczki i ją ułatwi. Niewątpliwie pożądane są podgrzewacze do wosku z funkcją regulacji temperatury. W hurtowni fryzjerskiej Progress Września możesz wybierać z podgrzewaczy profesjonalnych. Są tu takie o dużej pojemności przeznaczonych do podgrzewania wosku w puszce, w granulkach, ale także wosku w rolce z kilkoma stanowiskami. W tym ostatnim możesz rozgrzać nawet kilka rolek wosku jednoczenie lub używać ich pojedynczo.

Rodzaje podgrzewaczy do wosku:

  • Podgrzewacze do wosku wielofunkcyjne – profesjonalne urządzenia służące do jednoczesnego podgrzewania zarówno wosku w puszce oraz w rolce. Pozwala w szybkim czasie podgrzać wosk do nawet 120 stopni. Przeznaczony do profesjonalnych salonów kosmetycznych.
  • Podgrzewacz do wosku w puszce – urządzenie wyposażone w wyjmowaną miseczkę do rozgrzewania wosku oraz regulację temperatury. Może służyć zarówno do wosków w puszce – w zależności od wielkości – o różnej pojemności jak również do wosku w granulkach. Przeznaczony do użytku profesjonalnego i domowego.
  • Podgrzewacz do wosku w rolce – ze względu na łatwość aplikacji wosku w rolce jest najbardziej popularnym podgrzewaczem, także do użytku domowego. Służy do podgrzewania wosków w rolce o pojemności od 100 do 120 ml. Występują różne rodzaje podgrzewaczy – stacja pojedyncza, podwójna czy potrójna, a także poczwórna.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.