Makijaż – podkreślenie urody

Makijaż jest dla większości kobiet czymś bardzo naturalnym i nie wyobrażają sobie wyjścia bez niego z domu. Wykonuje się go na co dzień. Nawet nałożenie samego podkładu czy pudru jest już podstawowym make-upem. Jeśli lubisz mocniejszy makijaż postaw na podkreślenie oka cieniami do powiek, kredką czy eyelinerem. Pamiętaj jednak by nie przesadzać z ilością nakładanych kosmetyków. Gdyż jak z wszystkim można łatwo przesadzić i uzyskać odwrotny efekt od zamierzonego. Kobiety przywiązują również ogromną wagę zarówno do samego wykonania makijażu, jak kosmetyków i akcesoriów pomocniczych do jego wykonania. Hurtownia fryzjerska Progress Września posiada pełną ofertę kosmetyków kolorowych i akcesoriów takich jak pędzelki, aplikatory, gąbeczki czy lusterka.

Co wiesz o składzie kosmetyków do makijażu?

Warto wiedzieć jaki skład mają dane kosmetyki i do jakiej skóry są przeznaczone, aby nie sprawdzić sobie przykrych sytuacji. Doskonałą alternatywą do mke-up oka jest henna brwi i rzęs – zabieg dający czarujący efekt na 6 tygodni, bez konieczności codziennego makijażu. Henna do brwi i rzęs sprawdza się doskonale w każdej codziennej sytuacji. A gdy sytuacja wymaga nie ma problemu z podkreśleniem oka tuszem do rzęs. Jeśli jesteś fanką naturalnych kosmetyków zainteresuj się henną* do brwi i rzęs RefectoCil Sensitive.

Makijaż codzienny i wieczorowy.

Obecne czasy są dla kobiet lubiących się malować, eksperymentować i zmieniać się w zależności od nastroju są idealne. Oferta kosmetyków dostępnych w hurtowni fryzjerskiej Progress Września jest ogromna. Niezależnie od typu urody, czy skóry jest z czego wybrać. Makijaż codzienny rządzi się zupełnie innymi prawami aniżeli wieczorowy. W przypadku make-upu na dzień postaw na naturalność i świeżość. Nie nakładaj zbyt wielu kosmetyków i daj skórze oddychać. Jeśli lubisz makijaż, który widać od razu użyj cieni do powiek lub pomadki w mocniejszym kolorze, a resztę twarzy zostaw w naturalnych odcieniach. Makijaż na wieczór może być już zdecydowanie mocniejszy. Ciemne oko w porównaniu z mocnym kolorem na ustach przy wielkim wyjściu prezentuje się elegancko i nikogo nie razi. Wybór zarówno makijażu jak i kosmetyków zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich upodobań. Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza.

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.