Brwi i rzęsy – podstawy makijażu oprawy oka

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, to na nie w pierwszej kolejności nasz rozmówca zwraca uwagę. Warto więc zadbać o ich odpowiednią oprawę. Niestety z biegiem lat nasze brwi i rzęsy tracą swoją witalność, stają się bledsze i szybciej wypadają. Zadbaj o ich kondycję jak najszybciej, aby jak najdłużej cieszyć się pięknem! Jeśli Twoje brwi i rzęsy są w kiepskiej kondycji w pierwszej kolejności postaw na ich pielęgnację i odżywienie. Nawet najlepiej wykonany makijaż codzienny nie przykryje ubytków jeśli rzęsy są słabe i rzadkie, tak samo w przypadku brwi. Kiedy włoski są wypielęgnowane make-up utrzyma się na nich dłużej i będzie Twoją najpiękniejszą ozdobą.

Kolor na stałe czy na chwilę?

Kobiety marzą o idealnym kształcie łuku brwiowego, czy włoskach w pięknym i nasyconym kolorze, którymi będą mogły cieszyć się dłużej niż jeden dzień. A co jeśli to wszystko jest możliwe? Koloryzacja półpernamentna brwi i rzęs w salonie kosmetycznym, czy nawet w domu nie jest już innowacją. Henna do farbowania brwi i rzęs występuje w wielu kolorach. Dzięki czemu możesz ją idealnie dopasować do swojego typu urody czy chwilowej zachcianki. Różne rodzaje kosmetyku i ich przeznaczenie pozwalają na stosowanie nawet u osób z wrażliwą skórą czy skłonnościami do podrażnień. Podobny efekt możesz uzyskać również za pomocą makijażu codziennego przy pomocy odpowiednich kosmetyków kolorowych. Niestety trwałość nie będzie taka sama jak w przypadku koloryzacji brwi i rzęs henną.

Długie rzęsy? Żaden problem!

Długie i podkręcone rzęsy to numer jeden ostatnich lat. Twoje włoski są proste, krótkie i nie chcą rosnąć? Z pomocą przyjdzie Ci odżywka na porost rzęs, która dzięki systematyczności w stosowaniu wydłuży je nawet dwukrotnie! W hurtowni fryzjerskiej Progress Września znajdziesz produkty, które nie tylko mają potwierdzone działanie, ale również zostały przebadane dermatologicznie i okulistycznie. Co ważne mogą je stosować nawet osoby nadwrażliwe, gdyż zostały wyprodukowane na bazie naturalnych składników i wzmocnione dawką witamin.

Lifting rzęs sposobem na piękne rzęsy

Wyraziste spojrzenie uzyskasz również dzięki trwałego podkręceniu lub liftingu rzęs. Po zabiegu możesz wyrzucić zalotkę i cieszyć się pięknym spojrzeniem nawet przez 6 tygodni! Wszystkie zabiegi są w 100% bezpieczne i nie podrażniają ani skóry, ani oczu. Niebanalna oprawa oczu nigdy nie była łatwiejsza do osiągnięcia!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.