Dobre pęsety są gwarancją precyzji

Brwi są z pozoru niewidocznym elementem znajdującym się na twarzy, ale nic bardziej mylnego. Co więcej kształt brwi powinien być idealnie dobrany do twarzy danej osoby. Tylko wtedy całość wygląda spójnie i nic nie budzi zastrzeżeń. W ostatnich latach zaczęto na nie zwracać większą uwagę, mocne stały się naturalne. Depilację i regulację brwi możesz wykonać w salonie kosmetycznym, gdzie profesjonalista dobierze odpowiedni kształt i długość. Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje profesjonalne pęsety o różnym kształcie, mogą być proste lub skośne, a także w dowolnym kolorze.

Jak idealnie dobrać kształt brwi?

Twarz owalna – najbardziej uniwersalna ze wszystkich, praktycznie każdy kształt brwi będzie do niej pasować. Pamiętaj jednak by łuk schodził delikatnie w dół przy skroniach.
Twarz okrągła – tutaj musisz zadbać by optycznie ją wyszczuplić, odpowiednie będą brwi proste i dość wąskie z załamaniem ku skroniom.
Twarz trójkątna – jeśli posiadasz wyrazisty kształt twarzy brwi nie mogą za bardzo rzucać się w oczy. Postaw na dyskretny kształt z lekkim uniesieniem na końcach i bardziej wygiętym łukiem.
Twarz kwadratowa – tutaj brwi musisz dobrać do wielkości twarzy, powinny być dość grube i z zaokrąglonym łukiem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.