Stylizacja brwi – jak odpowiednio zadbać o kształt brwi?

Stylizacja brwi jest bardzo ważna, gdyż mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy człowieka, zatem śmiało można powiedzieć, że brwi są jej ramą. Warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację i odżywienie, ale również o kształt i formę brwi – aby dodawały uroku i nadawały charakteru, a nie przytłaczały.

Laminacja brwi hitem wśród zabiegów kosmetycznych!

Niewiele osób może pochwalić się perfekcyjnym kształtem brwi od urodzenia. Większość kobiet, jak i mężczyzn musi nieco wspomóc naturę zabiegami czy to domowymi czy profesjonalnymi w salonie kosmetycznym. Jednym z szalenie popularnych jest laminacja brwi. Natychmiastowe ujarzmienie i trwałe ułożenie włosków pozwala cieszyć się perfekcyjnym lookiem nawet przez kilka miesięcy. Co więcej laminacja pozwala wydobyć potencjał z nawet najkrótszych brwi ustawiając je w pożądanej pozycji. Profesjonalne kosmetyki do zabiegu laminacji brwi od RefectoCil gwarantują nie tylko spektakularne efekty na dłużej, ale również bezpieczeństwo i jakość. Ponadto dodatkowym atutem zabiegu jest natychmiastowe odżywienie i regeneracja włosków. Co więcej sprawia, że stają się grubsze, gęstsze, ale również błyszczące i pełne zdrowego blasku!

Idealny kształt brwi od ręki?

Depilacja brwi woskiem jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonie kosmetycznym. Paski do depilacji są bardzo bezpiecznym sposobem nadawania kształtu brwiom. Metoda ta jest niezwykle dokładna i pozwala usunąć nawet najkrótsze i najcieńsze włoski. Ponadto paski do depilacji brwi dają gwarancję, że efekt będzie symetryczny. A także, że brwi nie będą zbyt cienkie, a ich najwyższy punkt znajduje się w odpowiednim miejscu.

Depilacja brwi woskiem, czy to dla każdego?

Depilacja brwi woskiem na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowana i trudna do wykonania. Z pomocą przyjdą Ci gotowe paski do depilacji brwi z woskiem. Mają one już przygotowany przez producenta wycięty kształt, o idealnym łuku brwiowym. Sam proces przygotowania skóry pod depilacje i usuwania owłosienia jest bardzo prosty. Pamiętaj aby skórę dokładnie oczyścić i odtłuścić, aby wosk miał lepszą przyczepność. Bardzo ważne jest aby plaster z woskiem przytwierdzić dokładnie i starannie. Zawsze jednak, że można go przykleić raz jeszcze jeśli za pierwszym razem coś wyjdzie nie tak. Jeśli już pozycja paska do depilacji brwi jest na właściwym miejscu dociskamy go dokładnie. Następnie zdecydowanym ruchem odrywamy, pod włos aby usunąć całe niechciane owłosienie. Cały zabieg trwa zaledwie kilka minut! Pamiętaj, że skóra po depilacji może być podrażniona. Warto o nią zadbać kosmetykami pielęgnacyjnymi, które nie zawierają w swoim składzie alkoholu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.