Meble – wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych w meble to pierwszy krok do planowania salonu urody. Salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny są miejscem, w którym przyjmowani są kliencie z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Dochodzi tam do bliskich interakcji między kosmetyczką czy fryzjerem, a klientami. Niezwykle ważne jest aby obydwie strony czuły się swobodnie i komfortowe. Niemal do każdego zabiegu zapraszamy klientów na różne meble, dlatego są one tak ważną częścią wyposażenia salonów.

Warto zastanowić się jakie wyposażenie salonu jest nam potrzebne. Meble – ich kolory oraz rozmieszczenie, jakie wybrać otwierając nowy salon, czy gabinet. Także dokonując tylko kosmetycznych zmian, warto to robić z głową. Po pierwsze wszystkie elementy wyposażenia salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego powinny być profesjonalne, wykonane z najlepszej jakości materiałów i z ogromną dbałością. Po drugie każdy z mebli i urządzeń musi mieć swoje określone miejsce w przestrzeni roboczej. Jeśli możesz pochwalić się sporej wielkości pomieszczeniem, a nawet kilkoma osobnymi pokojami, wtedy w łatwy sposób rozplanujesz ich przeznaczenie wybierając meble i sprzęty. Mniejsze lokale muszą być nieco bardziej elastyczne i postawić na wielofunkcyjne rozwiązania. Warto jednak pamiętać, że wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych jest dużym działem w branży, że osoby o znacznie różnych wymaganiach znajdą wszystko co im potrzebne.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego w minimalistycznym stylu

W obecnych czasach większość właścicieli salonów fryzjerskich stawia nie tylko na nowoczesne rozwiązania. Ale na przede wszystkim na minimalizm. Estetyczne, czyste pomieszczenia z dużą ilością wolnej przestrzeni są czymś niezwykle pożądanym. Jeśli Twój salon nie należy do tych największych możesz stworzyć pozorny minimalizm poprzez wybór jasnych mebli fryzjerskich połączonych z białymi, wręcz ascetycznymi ścianami. W takim miejscu wszystko wygląda na czyste, świeże i eleganckie. Klient w tak minimalistycznym pomieszczeniu będzie czuł się najważniejszą osobą, wyeksponowaną i jedyną w swoim rodzaju. Warto jednak pamiętać, jasne wyposażenie salonu fryzjerskiego nie jest najłatwiejsze do utrzymania w czystości.

Wyposażenie nowoczesnego gabinetu kosmetycznego

Salony kosmetyczne czy medycyny estetycznej, ale także gabinety odnowy biologicznej to teraz żadna fanaberia. Kobiety lubią te miejsca nie tylko ze względu na możliwość zadbania o swoje ciało, ale także i duszę. Nowoczesny i profesjonalny gabinet charakteryzuje się przede wszystkim jakością wykonywanych usług. Ale także komfortem jaki odczuwa klient w nim przebywający. Wyposażając swoje miejsce pracy pomyśl o wygodzie miejsca pracy, ale zadbaj również o przyjemność osób odwiedzających. Postaw na meble o łagodnych liniach, miękkim wykończeniu z najwyższej jakości wyposażeniem do zabiegów. Hurtowania fryzjerska Progress Września proponuje meble dostosowane nawet do najwyższych wymagań profesjonalistów odpowiednie do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.