Myjnie fryzjerskie

Bez myjni fryzjerskiej dobry salon fryzjerski po prostu nie istnieje, warto więc zwrócić uwagę na to jaki towar wybierzemy dla siebie. Na rynku istnieje wiele rodzajów myjni fryzjerskich, jest w czym wybierać! Przy wyborze istotny jest oczywiście rozmiar tego mebla fryzjerskiego. Jeśli urządzamy mały salon, dla maksymalnie jednego lub dwóch fryzjerów, wystarczy nam myjnia o małych gabarytach. Design, który wybierzemy powinien być kompatybilny z pozostałą częścią wyposażenia. W naszej hurtowni fryzjerskiej masz do wyboru myjnie dostępne w ciągu 48 godzin (Meble Fryzjerskie Panda Express Line) lub na specjalne zamówienia. Możesz wybierać również wśród wielkości i koloru mis, ułożeniu fotela czy rodzaju obicia.

Zanim kupisz myjnię fryzjerską…

Po pierwsze musisz określić jakiej wielkości jest Twój salon. Jeśli powierzchnia użytkowa jest dość mała możesz postawić na myjnię fryzjerską wolnostojącą. Tego typu meble są praktyczne, zabierają mało miejsca i możesz do nich dopasować praktycznie każdy fotel fryzjerski. Jedyną wadą takich myjek jest to, że nie należą one do najwygodniejszych, gdyż klient musi pozostać w pozycji siedząco-półleżącej. Myjnie fryzjerskie kompletne zajmują nieco więcej miejsca, ale są przy tym zdecydowanie bardziej reprezentacyjnie i wyglądają bardziej profesjonalnie. Dodatkowo klient ma z góry narzuconą pozycję półleżącą, która jest jednocześnie bardzo wygodna.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze myjni fryzjerskiej?

Warto zwrócić uwagę na jakość użytych materiałów do produkcji myjni. Możesz wybrać nie tylko kolor, ale również rodzaj obicia czy podłokietniki. Kolejnym ważnym elementem myjni jest misa, jej rodzaj i kształt są bardzo istotne do komfortu użytkowania. Zwróć uwagę na głębokość misy, która jest istotna przy myciu włosów długich oraz na to by posiadała wydzielone półeczki na szampon czy maskę. Przy codziennym użytkowaniu ułatwi to bardzo pracę fryzjera. Dodatkowo myjnia fryzjerska może posiadać podnóżek, wbudowany masażer czy tapicerowane podłokietniki. Jeśli stawiasz na luksus w salonie fryzjerskim warto o tym pomyśleć.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.