Profesjonalne fotele do pedicure

Pedicure jest jednym z podstawowych zabiegów kosmetycznych, który kobiety wykonują w salonie kosmetycznym. Pielęgnacja stóp nie jest już zabiegiem sezonowym, stosowanym gdy wkładamy sandały czy klapki, pedicure stało się zabiegiem całorocznym. Warto więc zainwestować w odpowiednie meble kosmetyczne, by wygodnie go wykonywać, a jednocześnie zapewnić klientce najwyższy komfort. Hurtownia fryzjerska Progress Września w swojej ofercie posiada nie tylko odpowiednie sprzęty akcesoria do wykonywania zabiegu pielęgnacji stóp, ale także profesjonalne fotele pedicure.

Fotele do pedicure – komfort zabiegu pielęgnacji stóp

Kobiety lubią przychodzić do kosmetyczki ze względu na wykonywane profesjonalne zabiegi, ale również dlatego, że mogą się tam zrelaksować i poświęcić chwilę dla siebie. Dlatego niezwykle ważna jest tutaj kwestia wygody klienta, a fotele do pedicure charakteryzują się dużym komfortem jaki dają klientom. Warto zwrócić uwagę na wielkość takiego mebla, pod względem miejsca w salonie, ale również na pozycję ułożenia klienta. Fotel do pedicure nie może być zbyt mały, gdyż sam zabieg pielęgnacji stóp trwa dość długo, a klient musi przez cały ten czas czuć się wygodnie. Dodatkowo niektóre z foteli podologicznych mają już w komplecie miskę do pedicure lub specjalną podkładkę na miskę. Regulowana wysokość zapewni możliwość wykonania zabiegu każdej kobiecie, niezależnie od jej wzrostu. Część foteli może mieć nawet wbudowaną możliwość masażu relaksacyjnego. Dzięki temu komfort klienta będzie wyższy, a co za tym idzie renoma Twojego salonu wzrośnie.

Na zwrócić uwagę przed zakupem fotela do pedicure?

  • gabaryty mebla kosmetycznego – w dużym gabinecie zmieści się niemal każdy fotel do pedicure. W mniejszym trzeba wybór dobrze przemyśleć, by pozostało miejsce dla personelu wykonującego zabieg.
  • materiał z którego został wykonany – powinien być łatwy do utrzymania w czystości i estetyczny.
  • regulacja wysokości – do wybory są fotele do pedicure sterowane elektrycznie – często z pilotem, hydraulicznie i ręcznie.
  • wykończenie – producenci są świadomi, że meble te często trafiają do luksusowych gabinetów kosmetycznych, czy SPA . Dlatego oferują często ekskluzywne wykończenie jak np. drewniane podłokietniki.
  • dodatkowe funkcje – regulacja wysokości oparcia, położenie zagłówka, podłokietników, czy podnóżków stwarzają szersze możliwości ułożenia klienta i tym samym wykonywania także innych zabiegów.
  • gwarancja producenta.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.