Łóżka do masażu, czyli strefa relaksu w salonie kosmetycznym i SPA

Profesjonalne salony kosmetyczne wprowadzają do swojej oferty wiele zabiegów zarówno na paznokcie, twarz i ciało. W niektórych z nich można poddać się w ręce doświadczonych osób w wielu dziedzinach i w jednym miejscu zadbać o całe ciało. Zabiegi masażu, czy to konkretnej części czy całego ciała stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Zabieg ten przestał być luksusem dostępnym tylko dla wyższych sfer, stał się dostępny dla normalnego śmiertelnika. Ciągły stres i pośpiech w życiu codziennym sprawia, że jesteśmy spięci, a potrzeba rozluźnienia staje się coraz większa. Warto raz na jakiś czas udać się do salonu by oddać się chwili relaksu i przyjemności.

Wybór łóżka do masażu – przenośne czy stacjonarne?

Otwierając salon kosmetyczny zawsze na początku zastanawiasz się nad ofertą jaką zaproponujesz swoim przyszłym klientom. Warto rozszerzyć ją o popularne masaże ciała, gdyż wielu z nich na pewno skorzysta. Kiedy już podejmiesz decyzje musisz wybrać po pierwsze odpowiednie miejsce w swoim salonie, które pozwoli klientkom się zrelaksować. Ale również wygodne łóżko do masażu, na którym będą wykonywane zabiegi.

Przenośne łóżka do masażu są ciekawą opcją w mniejszych salonach kosmetycznych, gdzie dopiero wprowadzono usługę masażu. W razie potrzeby będzie można złożyć je i przenieść w dowolne miejsce.

Łóżka do masażu stacjonarne potrzebują zdecydowanie więcej miejsca, a najlepiej osobnego pomieszczenia przeznaczonego typowo na zabiegi relaksacyjne. Taki mebel wygląda bardzo profesjonalnie, a i jego wygoda dla klienta jest zdecydowanie wyższa aniżeli na łóżku przenośnym. Niezależnie od wybranego modelu zwróć uwagę na jego wykonanie, trwałość użytych materiałów i możliwość łatwego czyszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli kosmetycznych, jaką przedstawia hurtownia fryzjerska Progress Września.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.