Stojaki do pedicure

Stojaki do pedicure są jednym z tych mebli kosmetycznych, które dzięki swej prostocie i funkcjonalności, cieszą się dużą popularnością. Pielęgnacja stóp to już nie zabieg sezonowy, obecnie kobiety dbają o swoje stopy, nie tylko w momencie wkładania sandałów. Jednak należy pamiętać, że ta grupa klientów oczekuje od kosmetyczki czegoś więcej, a niżeli miska z ciepłą wodą. Każda usługa kosmetyczna jest zabiegiem relaksacyjnym, podczas której komfort jej odbiorcy stawiamy na pierwszym miejscu. Wnętrze salonu kosmetycznego powinno być komfortowe i funkcjonalne zarówno dla klienta jak i kosmetyczki. Warto tak ustawić meble kosmetyczne, by podczas zabiegu czuć się wygodnie i dyskretnie. Profesjonalista pomyśli także o własnej wygodzie, dbając tym samym o swoje zdrowie. Trzeba mieć na uwadze, że dogodna pozycja pracy to płynność, lekkość i dokładność, a to jest wyczuwalne przez klienta.

Jakie stojaki do pedicure wybrać?

Do wykonania profesjonalnego zabiegu pedicure potrzebujesz stojaka do pedicure, może być z dołączoną misą lub z możliwością dodatkowego jej zakupu. Ten kupiony w komplecie da pewność, że oba elementy doskonale pasują do siebie. Dodatkowym atutem będzie również możliwość regulacji wysokości misy i kąta nachylenia podnóżka, jeśli stojak do pedicure jest w niego wyposażony. Nowością na rynku są mobilne stojaki do pedicure, które doskonale sprawdzą się dla kosmetyczek świadczących usługi kosmetyczne w domu u klienta. Producenci często proponują wybór koloru tapicerki – dobrze jeśli kolorystycznie dobierzesz do reszty mebli kosmetycznych. Hurtownia fryzjerska Progress Września przygotowała ofertę z dokładnymi opisami i wymiarami stojaków do pedicure – z pewnością wybór będzie prostszy.

Jak wykonać profesjonalny zabieg pedicure?

Aby wykonać kompleksowy zabieg pedicure po pierwsze musisz zadbać o odpowiednie zmiękczenie naskórka podczas kąpieli stóp. Możesz użyć aromatycznych olejków czy specjalnie opracowanych do tego kosmetyków, jak sól czy tabletki do pedicure. Następny krok to usunięcie zrogowaciałego naskórka, możesz użyć do tego tarki do stóp czy omegi lub profesjonalnej frezarki. Frezarka taka jest wyposażona w różne frezy, dzięki którym usuniesz lekkie zrogowacenia czy nawet twardą skórę z pięt. Kolejny etap to usunięcie skórek i wypiłowanie paznokci, ważne by nadać im odpowiedni kształt – taki, by nie wrastały. Na koniec pozostaje już tylko pomalować paznokcie i pedicure klasyczny gotowy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.