Mężczyzna – zadbany, elegancki, męski…

Męskość kojarzy się z silnym, brodatym mężczyzną przyodzianym w flanelową koszulę w kratę, a do tego z siekierą w dłoni. Czy aby na pewno tak wygląda dzisiejszy mężczyzna? Obecne czasy są dla panów istnym rozkwitem! Możesz być tak samo męski używając różnego rodzaju kosmetyków czy bywając u kosmetyczki i nikt nie ujmie Ci testosteronu. Mężczyźni już dawno przeszli na kolejny poziom pielęgnacji kiedy to kończyła się ona na użyciu maszynki i płynu po goleniu.

Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje wiele przydatnych akcesoriów i kosmetyków. Dzięki którym poranna męska toaleta będzie nie tylko łatwiejsza, ale przede wszystkim przyjemna. Warto jednak wiedzieć, że rzadko który kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji damskiej skóry nadaje się również do męskiej. Mężczyźni zostali wyposażeni przez naturę w wysoką dawkę testoseronu odpowiedzialnego za twardość naskórka i zarost na twarzy. Będąc świadomym mężczyzną wybieraj tylko akcesoria i produkty przeznaczone właśnie typowo dla siebie, aby odnieść najlepsze rezultaty. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom zadbasz o swój zarost i włosy, a nawet pozbędziesz się kłopotliwych problemów związanych z m.in. wypadaniem włosów. Czy wiedziałeś, że systematycznie używany szampon zawierający żeń-szeń wzmocni Twoje włosy, a nawet zahamuje ich wypadanie? Pamiętaj, że każdą dolegliwość da się zminimalizować, a przyzwyczajenie zmienić.

Jakiej pielęgnacji potrzebuje mężczyzna?

Dużą wagę należy przyłożyć do całego procesu pielęgnacji i golenia zarostu. Odpowiedzialny mężczyzna najpierw zapozna się z możliwościami jakie daje mu rynek, przeanalizuje wszystkie za i przeciw. A dopiero później przystąpi do zakupów. Warto wiedzieć, że każdy mężczyzna znajdzie dla siebie idealne kosmetyki i akcesoria, począwszy od tych standardowych po te bardziej tradycyjne. Hurtownia fryzjerska Progress Września wychodzi naprzeciw męskim oczekiwaniom. Dając wybór spośród wszelkiego rodzaju maszynek do golenia, po brzytwy, pędzle czy żyletki. Pamiętaj, że usuwanie zarostu jest najbardziej męską z wykonywanych czynności, ale jeśli zdecydujesz się na posiadanie krótkiej lub długiej brody musisz o nią odpowiednio zadbać.

Tak samo sprawa wygląda w przypadku pielęgnacji włosów. Warto znaleźć idealny szampon i odżywkę do swojego typu kosmyków na głowie, ale również dobry produkt do stylizacji. Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje takie kosmetyki jak żel, wosk, spray, pasta czy pomada, a wszystkie z specjalnie opracowaną formułą dla włosów męskich. Pamiętaj, że męska pielęgnacja wymaga użycia zupełnie innych kosmetyków i akcesoriów. Postaw na męski styl!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.