Maszynki do golenia – produkty dla dżentelmena

Maszynki do golenia zarostu towarzyszą mężczyźnie przez całe dorosłe życie. Jak sprawić by golenie było ono jednocześnie przyjemne i dokładne? Od kilku lat do łask powróciły klasyczne akcesoria do usuwania zarostu, których używali nasi dziadkowie i pradziadkowie. Tradycyjne maszynki do golenia na wymienną żyletkę standardową od kilku lat są hitem wśród panów. Taki sprzęt odróżnia od jednorazówek przede wszystkim jego trwałość. Po zakupie i odpowiedniej konserwacji można jej używać przez dobrych kilkanaście lat wymieniając tylko żyletki, które po czasie się tępią. Pamiętaj aby przed zakupem upewnić się, że interesująca Cię tradycyjna maszynka do golenia została wyprodukowana przez profesjonalną firmę z jak najlepszych materiałów. Bywa niestety, że niektóre pochodzą z Wielkich Chinach i powstały w produkcji masowej z tworzyw słabej jakości, które nie będą dostatecznie trwałe.

Jak wybrać odpowiednią maszynkę do golenia?

Kiedy już zdecydujesz się na zakup tradycyjnej maszynki do golenia musisz dobrać odpowiednią dla siebie. Hurtownia fryzjerska Progress Września posiada szeroki asortyment w tej dziedzinie.

Po pierwsze sprzęt jednoczęściowy – żyletkę umieszcza się w niej po otwarciu głowicy. Ta tradycyjna maszynka do golenia jest najczęściej kupowaną przez osoby rozpoczynające swoją przygodę z tradycyjnym goleniem. Nie rozkręca się jej i nie trzeba pilnować dokręcania śrub.

Maszynki do golenia dwu i trzy częściowe są nieco bardziej skomplikowane w swojej budowie. Przed umieszczeniem żyletki w maszynce dwuczęściowej musisz wykręcić jej górną część, następnie ułożyć ostrze i ponownie przykręcić całość.

Akcesoria trzyczęściowe są najbardziej tradycyjnymi z tych dostępnych na rynku. Wykręca się całą głowicę maszynki do golenia i rozkręca się ją na dwie części. Dopiero wtedy umieszcza się w niej żyletkę i składa w całość. Proces może wydawać się skomplikowany, ale nie ma tym nic trudnego. Należy tylko pamiętać, aby dokładnie dokręcić śruby i równo ułożyć ostrze.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.