Kombajny kosmetyczne – wielofunkcyjne urządzenia w salonie urody

Wybierając sprzęt kosmetyczny do swojego salonu musisz zastanowić się jakiego typu zabiegi chcesz oferować swoim klientom. Warto rozważyć zakup urządzenia wielofunkcyjnego oferującego wykonanie od kilku do kilkudziesięciu rodzajów zabiegów. Ponieważ kombajny kosmetyczne występują w wielu wersjach, nawet do 29 w 1, co oznacza, że możesz przeprowadzić 29 zabiegów jednym urządzeniem kosmetycznym. Im więcej daje nam opcji, tym jego cena będzie wyższa. Na początek wybierz funkcje, dzięki którym wykonasz zabiegi, które będą Twoją specjalnością lub takie które chcesz zamieścić w ofercie salonu. Kombajn kosmetyczny można nazwać sercem salonu, to właśnie przy jego użyciu wykonasz podstawowe zabiegi, jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję diamentową oraz ultradźwięki. Warto wybrać model z najwyższej jakości materiałów, polskiego producenta, chociażby ze względu na kwestię gwarancji i serwisu reklamacji.

Jakie podstawowe funkcje zabiegów posiadają kombajny kosmetyczne?

Peeling kawitacyjny to jeden z podstawowych zabiegów wykonywanych kombajnem kosmetycznym. Istotą działania peelingu kawitacyjnego są ultradźwięki, poprawiają one kondycję skóry poprzez mikromasaż. Wskazany jest dla osób z rozszerzonymi porami, tłustą cerą, trądzikiem oraz zaskórnikami. Efekt gładkiej i oczyszczonej skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Peeling kawitacyjny możesz wykonać również jako wstęp do innego zabiegu. Cały proceder trwa około 30 do 60 minut i jest całkowicie bezbolesny. Usługę można wykonać na twarzy, dłoniach czy nawet plecach jeśli tego wymaga skóra.

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem, który pozwala złuścić naskórek. Z pewnością należy do najczęściej wykonywanych w salonie kosmetycznym. Polega na ścieraniu zrogowaciałej warstwy naskórka przy użyciu głowic diamentowych o różnych średnicach. Warto podkreślić, że mogą się mu poddać zarówno kobiety i mężczyźni, bez względu na wiek. Mikrodermabrazja regeneruje skórę, działa oczyszczająco, poprawia mikrokrążenie oraz pobudza syntezę kolagenu. Z tego względu poleca się ją osobom zmagających się z trądzikiem pospolitym, bliznami, przebarwieniami, rozszerzonymi porami, rozstępami bądź zwiotczałą skórą. Warto zaznaczyć, że mikrodermabrazja diamentowa jest całkowicie bezbolesna oraz bezpieczna.

Kolejnym popularnym zabiegiem są ultradźwięki (sonofreza) są to fale mechaniczne o dużej częstotliwości nie słyszalnej dla człowieka. Działają one na skórę jak mikromasaż, który przede wszystkim poprawia mikrokrążenie. Wykorzystywane są podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych dla różnych problemów skórnych jak: trądzik, zmarszczki, blizny, cellulit, zwiotczała skóra, sińce pod oczami, przebarwienia czy nadmiar tkanki tłuszczowej. Ultradźwięki wykonujemy przy użyciu specjalnej szpatułki wprowadzonej w drgania. Dzięki niej płyny nawilżające oraz składniki aktywne są dokładnie wtłaczane w głąb skóry.

Nie sposób wymienić wszystkie możliwe funkcje jakie oferuje nowoczesny kombajn kosmetyczny. Zapraszamy do zapoznania się ze z opisem poszczególnych modeli.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.