Urządzenia kosmetyczne jedno i dwu-funkcyjne

Urządzenia kosmetyczne jedno i dwu-funkcyjne w salonie często są ich podstawowym wyposażeniem, które „pracują na siebie” każdego dnia. Otwierając gabinet kosmetyczny czy salon odnowy i spa zastanawiasz się nad ofertą, którą przedstawisz swoim klientom. Warto na wstępie wybrać zabiegi kosmetyczne i przypisać do nich konkretne sprzęty.

Niektóre profesjonalne urządzenia kosmetyczne dostępne w hurtowni mają jedną funkcję i są przystosowane do wykonywania tylko jednego rodzaju zabiegu. Ewidentnym plusem takiego sprzętu jest jego precyzja i jakość, nie musisz przestawiać wielu parametrów, aby przejść od razu do pracy. Warto również wiedzieć, że w porównaniu do urządzeń wielofunkcyjnych i kombajnów są one znacznie mniejsze. Nie będziesz potrzebować dla nich dużo miejsca w salonie czy nawet osobnego pomieszczenia. Niewielkie gabaryty sprawdzą się również w przypadku mobilnych salonów urody. Transport sprzętu jedno czy dwu-funkcyjnego jest zdecydowanie łatwiejszy i lżejszy aniżeli w przypadku kombajnów.

Dzięki dużemu wyborowi urządzeń kosmetycznych, jaki oferuje hurtownia fryzjerska Progress Września, każda kosmetyczka czy kosmetolog znajdzie sprzęt odpowiadający jej wymaganiom. W tym dziale znajdziesz wszelkie urządzenia kosmetyczne jedno i dwu-funkcyjne, a także sprzęty dodatkowe, pomocnicze i wymienne, niezbędne w pracy każdego gabinetu.

Jakie zabiegi wykonasz przy użyciu jedno i dwu-funkcyjnych urządzeń kosmetycznych?

Urządzenia kosmetyczne jedno i dwu-funkcyjne w swojej pracy skupiają się na jednym lub dwu zabiegach. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrałaś odpowiednie urządzenie do właściwej pracy. W swoim salonie kosmetycznym warto postawić na kilka podstawowych zabiegów, którym z chęcią poddają się klientki. Niewątpliwie należy do nich zabieg mikrodermabrazji pozwalający oczyścić i złuścić skórę. W przypadku urządzenia dwu-funkcyjnego można ją połączyć z dermomasażem, czyli masażem pod ciśnieniem. Który dodatkowo wyszczupla i modeluje partie ciała. Warto wspomnieć również o zabiegach elektrosymulacji stosowanych na całe ciało lub wybrane partie. Urządzenia je dokonywujące to zazwyczaj małe o średniej wadze sprzęty, więc mogą stanowić wyposażenie nawet mniejszych gabinetów.

Jednymi z podstawowych zabiegów na ciało i twarz wykonywanych w salonach kosmetycznych są te oparte na działaniu ultradźwięków i prądów stałych. Darsonwall czy urządzenia ultrasonic wspomagają wchłanianie substancji odżywczych w skórę, ale również przyspieszają metabolizm i krążenie krwi. Warto także w ofercie mieć kilka różnych zabiegów zarówno na twarz jak i na ciało, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.