Jak wiadomo powszechnie – kobieta zmienną jest, czyli trwała i prostowanie włosów.

Marzysz o bujnych, gęstych i trwałych lokach na głowie? Dobrze trafiłeś, znajdziesz tutaj produkty niezbędne do wykonania na włosach trwałej ondulacji. Wydaje się, że zabieg ten dawno już przeszedł do lamusa. Ale w tej chwili istnieją kosmetyki, dzięki którym stworzysz nie tylko małe loczki. Ale również piękne fale z naturalnym efektem, a do tego nie niszcząc włosów.
Po pierwsze, aby zabieg trwałej ondulacji uznać za udany należy go wykonać na zadbanych zdrowych włosach. Więc jeśli masz jakieś wątpliwości co do kondycji swoich włosów zapraszamy Cię do naszego działu pielęgnacja włosów . W pierwszej kolejności należy je odżywić.

Co to jest trwała ondulacja?

Jest to zabieg fryzjerski, który ma celu trwałe odkształcenie włosów, w celu nadania im skrętu. Przy dobrze wykonanym zabiegu efekt utrzymuje się nawet do 10 miesięcy. Do jego wykonania używa się profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, wałków na które nakręcamy włosy oraz papierków w celu zabezpieczenia końcówek włosa. Im większe wałki użyjesz tym efekt skrętu będzie łagodniejszy, a co za tym idzie bardziej naturalny.

Trwałe prostowanie włosów, czyli codzienność bez prostownicy.

Zabieg trwałego prostowania włosów jest idealnym rozwiązaniem na każdego, kto codziennie używa prostownicy. Po nim już żadna nie będzie Ci potrzebna. Polega on na poddaniu włosów specjalnym środkiem, który wpływa na naturalną strukturę włosa. Preparaty użyte do prostowania włosów mocno ingerują w strukturę włosa i rozbijają mostki siarczkowe, które są odpowiedzialne za ich skręty. Tak jak w przypadku trwałej ondulacji, trwałe prostowanie najlepiej wygląda na włosach mocnych i odżywionych. Więc i w tym wypadku należy zadbać o odpowiednią pielęgnację przed zabiegiem, ale również należy zaopatrzyć się w dopasowane kosmetyki po zabiegu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.