Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

O nas

Witaj na stronie internetowej hurtowni fryzjerskiej Progress Września

Zapraszamy Cię do poznania naszej oferty. Zarówno fryzjer, barber, czy kosmetyczka znajdzie u nas wszystko, co jest niezbędne w codziennej pracy. Ale także każdego pasjonata włosów, czy włosomaniaczki ucieszy szeroki wachlarz produktów. Wśród wielu kategorii proponujemy kosmetyki – do stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów, ale także sprzęt fryzjerski i akcesoria oraz profesjonalne nożyczki fryzjerskie i meble fryzjerskie. A w tematach kosmetycznych? Pełen asortyment produktów do pielęgnacji ciała, depilacji, manicure, pedicure i innych. Dla gabinetów urody mamy meble i specjalistyczne sprzęty kosmetyczne! Każdego dnia począwszy od 1990 roku zdobywamy wiedzę i cenne doświadczenie, nawiązujemy kontakty z licznymi producentami kosmetyków, wszystko po to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i sprawić, że każda wizyta w naszej hurtowni fryzjerskiej będzie dla Ciebie dużą przyjemnością.

Na naszych półkach oraz w internetowym sklepie fryzjerskim znajdziesz kosmetyki i artykuły fryzjerskie wyselekcjonowane tak, aby sprostać Twoim wymaganiom. Ponadto ciągle poszerzamy nasz asortyment o nowości, po to by każdy znalazł to czego szuka!

Jakość jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu

Hurtownia fryzjerska Progress Września działa w branży beauty od 1990 roku. Każdego dnia zdobywamy wiedzę i stale zwiększamy swoje doświadczenie zarówno w zakresie fryzjerstwa jak i kosmetyki. Wszystko po to by podnieść jakość świadczonych usług oraz oferować kosmetyki i artykuły fryzjerskie najwyższej jakości. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami i jesteśmy dystrybutorem marek fryzjerskich i kosmetycznych, które są wybierane przez profesjonalistów z całego świata. Przede wszystkim zaopatrujemy salony fryzjerskie, barbershopy i gabinety kosmetyczne, ale także hurtownie branżowe z całego kraju oraz klientów detalicznyh. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie podczas zakupów. Chętnie służymy pomocą i poradą – jesteśmy dla Ciebie!

Do Twojej dyspozycji jesteśmy w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 17.00 lub pod numerem telefonu 61 437 49 80. Na otrzymane wiadomości mailowe staramy się odpowiadać w jak najkrótszym czasie.

JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

HANDLOWCY

Nasi przedstawiciele handlowi obsługują bezpośrednio salony fryzjerskie i kosmetyczne

SKLEP

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebuje branża fryzjerska i kosmetyczna

B2B

Współpracujemy z hurtowniami fryzjerskimi i kosmetycznymi na terenie całego kraju

SZKOLENIA

Od 2011 jesteśmy także instytucją szkoleniową. Szkolimy fryzjerów i kosmetyczki

Nasze marki

Z dumą tworzymy

Jesteśmy częścią świata siatkówki i częścią lokalnego sportu. Klub Sportowy mający tradycje siatkarskie od początków XX wieku w roku 2001 przyjmuje nazwę Klub Piłki Siatktowej Progress Września. Szkolimy dzieci i młodzież w każdej kategorii wiekowej, nasza seniorska drużyna Krispol Wrzesnia walczy o punkty na parkietach 1. Ligi Mężczyzn. Możemy pochwalić się wychowankami z tytułami Mistrzów Polski, Europy, czy Świata. Ponadto jesteśmy współorganizatorem Wrzesińskiej Rekreacyjnej Ligi Siatkówki, która pod względem poziomu oraz ilości drużyn należny do największych i najlepszych w kraju.

W sezonie letnim swoją sportową pasję przenosimy na piasek – nasi zawodnicy zaliczają się do krajowej czołówki siatkarzy plażowych. Na terenie Wrzesińskich Obiektów Sportowo Rekreacyjnych organizujemy zawody i turnieje siatkówki plażowej, także rangi Finałów Mistrzostw Polski