Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Szkolenia fryzjerskie

Szkolenia fryzjerskie na najwyższym poziomie

Szkolenia fryzjerskie, czy warto? Marketingowo odpowiedź powinna brzmieć, że zawsze opłaca się poznawać nowe techniki koloryzacji, nowe preparaty i kosmetyki. Ale my dalej się zastanawiamy… czy mając swój salon, paroletni staż pracy, umocnioną pozycję na rynku i stałe grono klientów… To czy na pewno warto dalej uczęszczać na szkolenia fryzjerskie i inwestować w swój warsztat zawodowy?

Nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w samego siebie! W zawodzie fryzjer, stylista, czy barber cały czas należy być otwartym na nowości i na to co przynosi świat i rynek. Przede wszystkim należy szlifować swój warsztat, wymieniać doświadczenia, szukać nowych inspiracji. Oczywiście takie podejście do zawodu pozwoli uzyskać świeżość, pomysłowość, zapobiegnie wypaleniu zawodowemu i powiększy stałe grono zadowolonych klientów.

Formy i tematy szkoleń fryzjerskich

Na szkleniach fryzjerskich typu look & learn, uczestnik szkolenia jest obserwatorem i słuchaczem. Na tego typu spotkaniu, szkoleniowiec pokazuje swój warsztat pracując z modelką i jednocześnie przekazuje informacje o kosmetykach jakich używa i technikach jakie stosuje. Szkolenia fryzjerskie zazwyczaj robimy w niedzielę w godzinach dopołudniowych. Czas trawina takiego szkolenia to około 4 godzin.
Druga formą szkoleń fryzjerskich jakie prowadzimy są warsztaty. Na takim spotkaniu, szkoleniowiec wprowadza uczestników w dany temat, a następnie grupa przechodzi do praktycznych ćwiczeń. Tego typy szkolenia fryzjerskie prowadzimy w poniedziałki, trwają zazwyczaj 6 godz. Na warsztatach każdy z uczestników, wiedzę teoretyczną przekazaną przez szkoleniowca wprowadza w praktykę. Na szkoleniach warsztatowych są małe grupy uczestników liczące około 10 osób, aby szkoleniowiec mógł popracować z każdym z uczestników.
Jako firma jesteśmy otwarci na szkolenia fryzjerskie indywidualne. Przy tego typu spotkaniach uczestnik wybiera temat spotkania i pracuje sam na sam ze szkoleniowcem.

Dlaczego warto się szkolić z nami?

Szkolenia fryzjerskie odbywają się w siedzibie naszej firmy. Oczywiście posiadamy salę szkoleniową wyposażoną w sprzęt i akcesoria potrzebne do każdego typu spotkań. A każdy uczestnik zawsze otrzymuje certyfikat. Warto nadmienić, że jako jesteśmy także instytucją szkoleniową zarejestrowaną w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS).
Nasi szkoleniowcy to: Marta Ohde-Kaczyńska, Olga Sobocińska, Izabela Babińska oraz Sebastian Szafraniak i Szymon Dębicki.
Każdy z naszych szkoleniowców, to praktyk czyli osoba na co dzień pracująca z klientem i znająca realia i potrzeby rynku.
Kosmetyki na jakich odbywają się nasze szkolenia fryzjerskie to: Artistique marka holenderska oraz Kosswell Professional marka hiszpańska. Obie firmy są profesjonalne, kreatywne, nagradzane Złotymi Medalami MTP, Tytułami Ekspert Pięknych Włosów za innowacyjność i wysoką jakość.
Wierzymy w potencjał każdego stylisty, fryzjera i barbera, który dzięki pasji do edukacji i tworzenia podnosi rzemiosło do rangi sztuki.

Nadchodzące szkolenia fryzjerskie


Sep 12 2022
12 września, 2022
  • 9:00
  • Progress Września

Szkolenie fryzjerskie Artistique

Temat„Color frame – balayagge rozświetlający” – zasady pracy...